Vijesti

PONAVLJANJE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA PROJEKTIRANJE I GRAĐENJE ŠIROKOPOJASNE MREŽE U NGA BIJELIM PODRUČJIMA OTOKA KRKA

29.9.2021. poništen je postupak nabave za projektiranje i građenje širokopojasne mreže u NGA bijelim područjima otoka Krka. Kako je u postupku pristigla samo jedna ponuda čija vrijednost premašuje panirana sredstva za ovu nabavu, postupak nabave je poništen.

Objavljen je postupak javne nabave za Projektiranje i građenje širokopojasne mreže u NGA bijelim područjima otoka Krka Nakon višemjesečnih priprema, 12. srpnja 2021. objavljen je postupak javne nabave za odabir projektanta i izvođača radova na širokopojasnoj mreži u NGA bijelim područjima na otoku Krku. Rok za dostavu ponuda je 16. kolovoza 2021.

O otočnom projektu izgradnje širokopojasne mreže sljedeće generacije

Projektom razvoja širokopojasnog pristupa prihvatljivog za financiranje iz EU fondova na području Grada Krka i op- ćina Baška, Dobrinj, Malinska-Dubašnica, Omišalj, Punat i Vrbnik bit će do krajnjih korisnika u tzv. bijelim područjima svih sedam jedinica lokalne samouprave otoka Krka izgrađena svjetlovodna pristupna mreža (engl. Fiber to the Home – FTTH).